Haber
Sakarya Volo Atıcılık Oyunları’ndan dereceyle döndü
![](https://yataganhaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/09/sakarya-volo-aticilik-oyunlarindan-dereceyle-dondu-cNxPwsaz.webp)
SAKARYA (İGFA) –Sakarya Büyükşehir Belediyesi sporcuları Eda Öztürk ve Yelda Öztürk, Mersin’de düzenlenen Volo Atıcılık Oyunları Türkiye Şampiyonası’na katıldı.
8-11 Ağustos tarihleri arasında gerçekleştirilen şampiyonada bayanlar bayrak kategorisinde Eda Öztürk ve Yelda Öztürk Türkiye üçüncüsü olurken, Eda Öztürk teklerde ikinci olarak gümüş madalyanın sahibi oldu.